//Spotkanie pod hasłem: poezja
Spotkanie pod hasłem: poezja
 
W dniu 31 marca 2022r. Miłośnicy poezji z ZST uczestniczyli w autorskim spotkaniu z regionalnym poetą Panem Jerzym Sylwianem, który zaprezentował im swój bogaty pisarski warsztat. Intrygująca rozmowa przeplatana była recytacją, do której autor dodawał swój komentarz. Temat poezji, chociaż przez wielu nielubiany na lekcjach języka polskiego dzisiaj otrzymał inny wymiar. Młodzież jednogłośnie potwierdziła, że w wierszach może być ukryto piękno a każdy wers może być źródłem nowych informacji o tym co nas dotacza i co kryje się w naszych wnętrzach. Kilkudziesięciominutowe spotkanie zakończone zostało zapewnieniem, że to jeszcze nie koniec lirycznej przygody uczniów Hipolita i że niebawem pan Sylwian odwiedzi Zespół Szkół Technicznych. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej.
2022-04-01T20:51:58+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok