//Spotkanie dla rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych z panią nadkomisarz Ewą Kasińską

W dniu 20.11.2018 r. w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie odbyło się spotkanie dla rodziców uczniów klas drugich, trzecich i czwartych z panią nadkomisarz Ewą Kasińską. Wizyta policji w naszej placówce była związana z prowadzoną profilaktyką dotyczącą narkotyków i dopalaczy. Rodzice biorący udział w spotkaniu mieli okazję zobaczyć jak wyglądają różne narkotyki oraz dopalacze, a także akcesoria które są potrzebne do ich zażycia.Pani nadkomisarz przeprowadziła również krótką pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

2018-11-21T08:17:21+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok