//Spełnił się macedoński sen….
Spełnił się macedoński sen….
Zupełnie niedawno pisaliśmy o ogromnym sukcesie dziewczyn z Zespołu Szkół Technicznych na mistrzostwach świata mażoretek. Do zacnego grona utalentowanych tancerek zdecydowanie dopisać należy Zosię Gruszkę – uczennicę klasy III technikum. Należy ona do Orkiestry Dętej Miasta I Gminy Gostyń i wraz z mażoretkami BIG BANG Gostyń rozpoczęła wakacje w sposób warty pozazdroszczenia-wzięła udział w festiwalu orkiestr w Macedonii. Zosia przedstawiała tam swoje talenty przed innymi orkiestrami, mażoretkami i macedońską widownią, która stworzyła niesamowitą atmosferę. Możliwość reprezentowania miasta i szkoły na arenie międzynarodowej to wielki sukces dla nastolatki, tego typu przedsięwzięcia nie tylko poszerzają horyzonty artystyczne, ale także pozwalają zbierać podróżnicze wspomnienia, które na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników wyjazdów. Pani Dyrektor Maria Bychawska, opiekun Samorządu Szkolnego ( do którego Zosia należy, aktywnie biorąc udział w życiu szkoły) Pani Karolina Karolak oraz koleżanki i koledzy gratulują i życzą Zosi wielu występów i nieustannej wiary w to, że warto mieć hobby, robić coś, co się kocha, nawet jeśli nie jest to powszechnie popularne!
2022-07-12T10:12:22+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok