//Służba- nie drużba!

15/16 stycznia 2019 w Zespole Szkół Technicznych im. H.Cegielskiego w Śremie odbyło się Nocne szkolenie dla klas wojskowych. Podczas całonocnych zajęć młodzież z kl. 1 i 2 wzięła udział w wielu zadaniach, spośród których wyróżnić należy: doskonalenie umiejętności w zakresie musztry wojskowej (zarówno podstawowej jak i paradnej), zajęcia teoretyczne z zakresu regulaminów wojskowych czy udział w całonocnej służbie wartowniczej odpowiadającej za bezpieczeństwo oraz porządek podczas szkolenia. Młodzież podczas „nocki wojskowej” połączyła naukę ze świetną zabawą i integracją, zapowiedziała również, że była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia tego typu inicjatywa w ich szkole.

2019-01-21T14:13:40+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok