//Służba – nie drużba
Służba – nie drużba
 
Kolejny raz uczniowie klas technik elektronik – klasa wojskowa zorganizowali wraz z opiekunami p. Ławniczak i p. Siatecką pracowitą nockę w murach Zespołu Szkół Technicznych. Uczniowie intensywnie ćwiczyli kroki musztry, przygotowywali układy pod musztrę paradną oraz wykonywali komendy, wszystko to w pełnym umundurowaniu i w zgodzie z zasadami jednostek wojskowych. Uczniowie Hipolita bowiem po raz kolejny będą reprezentować nasz powiat na zawodach klas mundurowych. Warto dodać, że od września w szkole uruchomiony zostanie pierwszy korpus kadetów. Wszystkie działania Hipolitów wspierane są przez Jednostkę Wojskową w Śremie, która niejednokrotnie przeprowadziła dla młodzieży zajęcia szkoleniowe.
2019-04-29T13:09:16+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok