//Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

Kiedyś znów będą wakacje…

Za nami sierpień, a co za tym idzie w szkole wybrzmiał symboliczny pierwszy dzwonek. Tak było również w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Szkole. Z dniem 1 września do grona uczniów tej szkoły dołączyło prawie 200 absolwentów szkół podstawowych, którzy postanowili podjąć naukę na przyszłościowych kierunkach takich jak grafik, fotograf, geodeta czy elektryk, jak na jedyną mundurową szkołę w powiecie przystało, nie zabrakło także przyszłych strażaków i policjantów. Wszystkich zgromadzonych z powakacyjnymi życzeniami przywitali Pani Dyrektor Maria Bychawska, Dowódca124 Batalionu Obrony Terytorialnej w Śremie Pan Podpułkownik Tomasz Woźniak, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Śremie Pan Inspektor Sławomir Jądrzak oraz Komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Śremie Pan Starszy Kapitan Tomasz Kierzek . Wśród gromadzonych gości obecny był również Przewodniczący Rady Rodziców ZST.  Była chwila wspomnień minionych wakacyjnych dni i zapewnienie, że warto wziąć się do pracy i zdobywania wiedzy, bowiem przecież już za 10 miesięcy…znów będą wakacje!

2021-09-06T11:54:14+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok