//Rozdanie dyplomów
Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie po raz kolejny stworzył swoim uczniom możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz poszerzania wiedzy.
W minioną środę 16 czerwca 2021 roku na terenie Szkoły zostały wręczone przez Panią Dyrektor Marię Bychawską nagrody za liczne konkursy zorganizowane przez Nauczycieli. Pomimo pandemicznego okresu zaangażowanie zarówno uczniów, jak i nauczycieli było spore. Co więcej, dzięki ogromnemu wsparciu Rady Rodziców możliwe było ufundowanie ciekawych nagród. Podczas wręczania nagród padły także słowa uznania dla Nauczycieli za ich trud oraz zaangażowanie w życie szkoły oraz w proces edukacji uczniów. Podziękowania trafiły do pań: Marzeny Rusiak, Karoliny Małygi, Agnieszki Siateckiej, Cecylii Szarzyńskiej, Danuty Ochotnej-Zielińskiej, Anny Andrzejczak oraz Karoliny Karolak za organizację licznych konkursów graficznych, fotograficznych, językowych oraz ekologicznych.
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie wraz z Panią Marzeną Rusiak zaangażowali się również w Turniej Klas Mundurowych organizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Poznaniu, co również zostało uhonorowane podczas wręczenia nagród.
Zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a także zachęcamy wszystkich Uczniów do udziału w kolejnych konkursach.
Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor Marii Bychawskiej, która wspiera młodzież w rozwoju edukacyjnym umożliwiając udział w wielu konkursach i olimpiadach, w których odniesione sukcesy stają się mobilizacją do dalszego działania !

 

 

2021-09-21T12:39:52+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok