//Rok szkolny 2018/2019 uważamy za OTWARTY

3 września 2018 roku uczniowie ZST rozpoczęli kolejny rok szkolny. Na inauguracji, oprócz uczniów klas , grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice oraz zaproszeni goście

Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego- Weronika Burlaga. Po komendzie „Baczność” został wprowadzony sztandar szkoły. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – Maria Bychawska, która powitała wszystkich serdecznie i złożyła podziękowania na ręce Starosty Zenona Jahnsa za wsparcie finansowe umożliwiające modernizację korytarza szkolnego. Szczególne słowa zostały skierowane do młodzieży rozpoczynającej naukę w Hipolicie.

Kolejno zabrali głos Starosta Zenon Jahns, który złożył życzenia na nowy rok szkolny na ręce uczniów i nauczycieli, oraz Dyrektor Leader School Barbara Wolicka, która wręczyła stypendia językowe na ręce 5 uczniów. Były także podziękowania skierowane do wszystkich, którzy zaangażowali się w realizację działania „Wakacje z Hipolitem”.

Następnie wszyscy zgromadzeni obejrzeli musztrę paradną w wykonaniu kl. II A – technik elektryk, oraz wysłuchali krótkiego recitalu z wykonaniu uczennic z kl. II B- Zuzanny Woźnej i Klaudii Kerber.

Rozpoczął się zatem kolejny rok zmagań w zdobywaniu nowej wiedzy. Jest to też czas kolejnych doświadczeń, umożliwiający pogłębianie zainteresowań i odkrywanie nowych pasji.

Wszystkim życzymy POWODZENIA W HIPOLICIE!!!

2018-11-20T10:57:30+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok