//RANKING WOJEWÓDZKI TECHNIKÓW 2024 – WIELKOPOLSKIE
Najlepsi w powiecie śremskim II rok z rzędu – dziękujemy!
Dotarła do nas noworoczna, doskonała wiadomość – Zespół Szkół Technicznych NAJLEPSZYM technikum w powiecie śremskim. To właśnie Hipolit otrzymał brązową tarczę w plebiscycie- Perspektywy 2023. Wśród wielkopolskich szkół jesteśmy na 46 miejscu. Jak znaleźć się w tak zacnym gronie – spełnić trzeba wiele warunków, ocenia się bowiem nie tylko liczbę zwycięstw w konkursach, ale przed wszystkim punkty maturalne i pomyślnie zdane egzaminy ( dane na podstawie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej). To sukces wynikający z zarządzania dyrekcji, współpracy grona pedagogicznego, ambitnych uczniów, lokalnych władz oświatowych i samorządowych, dbających o dobre warunki pracy szkoły. Cieszymy się, że ciężka i z pewnością nie syzyfowa praca została zauważona. Ranking Perspektyw jest bowiem jednym z najpopularniejszych w Polsce, to często właśnie na jego podstawie rodzice decydują, czy ich dziecko powinno kształcić się w danej placówce – przyszli ósmoklasiści macie jeszcze jakieś wątpliwości? Mamy nadzieję, że już NIE, a jeśli jednak zapraszamy do naszego technicznego świata na drzwi otwarte 9.02 i 12.02 jesteśmy dla Was OTWARCI.
2024-01-12T09:17:34+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok