//Przysięga wojskowa – w uroczystości wzięli udział uczniowie Oddziału Przygotowania Wojskowego

Przysięga wojskowa to bardzo uroczysty moment. Dziś, tj. 18 marca br. żołnierze Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej składali przysięgę po zakończonym szkoleniu pierwszego stopnia. Żołnierze, którzy dobrowolnie zgłosili się do służby odbywali szkolenie w 6 Batalionie Chemicznym Sił Powietrznych w Śremie. W uroczystości wzięli także udział uczniowie Oddziału Przygotowania Wojskowego wraz z Panią Dyrektor Marią Bychawską oraz z wychowawcą klasy panią Danutą Ochotną-Zielińską. Było to ciekawe doświadczenie dla uczniów, które pozwoli im w pełni przygotować się do swojej Defilady Klas Mundurowych, która odbędzie się już wkrótce.

 

2023-03-28T10:39:50+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok