//Praktyki zagraniczne realizowane są w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie nieprzerwanie od 2012 roku i cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów oraz sympatią wśród rodziców.
Praktyki zagraniczne realizowane są w Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie nieprzerwanie od 2012 roku i cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczniów oraz sympatią wśród rodziców. W ciągu tych 12 lat mieliśmy okazję odwiedzić takie kraje jak Hiszpania i Portugalia oraz ostatnio Stany Zjednoczone Ameryki. Realizowaliśmy projekty dla kierunków: technik elektryk, technik fotografii i multimediów, technik grafik, technik reklamy. Praktyki do tej pory odbyło 552 uczniów i blisko 30 nauczycieli a to wciąż nie koniec, już 22 lipca br. 22 uczniów po raz kolejny odwiedzi słoneczną Portugalię i Hiszpanię wraz z kadrą pedagogiczną.
Projekty, których autorem, innowatorem i koordynatorem jest Pani Dyrektor Maria Bychawska wraz z zespołem: inicjatorem współpracy z Euromind Panią Cecylią Szarzyńską oraz kadrą Paniami: Magdaleną Musielak, Karoliną Karolak, Anną Wyzuj i Agnieszką Sietecką mogliśmy realizować dzięki wielkiemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Śremie. Takie wyjazdy to wręcz nieoceniona okazja do pozyskania nowych umiejętności, utrwalenia już zdobytych oraz poznania kultury, zwyczajów i specyfiki kraju co jest elementem bardzo ważnym dla poszerzenia horyzontów a uzyskane kwalifikacje na poziomie europejskim otwierają rynek pracy dla nowych specjalistów nie tylko w Polsce!
2024-03-21T10:40:23+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok