//Powiatowe Obchody Dnia Nauczyciela 2023
W dniu dzisiejszym nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w Powiatowych Obchodach Dnia Nauczyciela, które w tym roku odbyły się w ZSR w Grzybnie. W jego trakcie trzech nauczycieli z naszej szkoły odebrało nagrodę z rąk Starosty Śremskiego Pana Zenona Jahns, były to Panie: Katarzyna Porolniczak, Marzena Rusiak i Karolina Karolak. Ponadto kilkunastu nauczycieli odebrało nagrody dyrektora z rąk Pani Dyrektor Marii Bychawskiej: Magdalena Musielak, Anna Wyzuj, Tomasz Kierzek, Sławomir Jądrzak, Arletta Menzel, Beata Tyrakowska – Wąsik, Jan Muszyński, Leszek Jankowiak, Kinga Jagodzińska, Tomasz Matyjewicz, Agnieszka Siatecka, Cecylia Szarzyńska, Anna Andrzejczak, Joanna Kosmalska – Ratajczak, Piotr Krzyk, Agnieszka Liebich – Karczewska, Hubert Marciniak.
Był także czas na życzenia i podziękowania za zaangażowanie, cierpliwość i pasję, którą każdego dnia wszyscy przedstawiciele grona pedagogicznego dzielą się z uczniami.
2023-10-16T12:58:46+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok