//Poszukiwani młodzi przedsiębiorcy!
Poszukiwani młodzi przedsiębiorcy!
Po raz kolejny Zespół Szkół Technicznych dołączył do ogólnopolskiej akcji: Dzień przedsiębiorczości. Dniem rozpoczęcia działań był 14 kwietnia, to przedsięwzięcie, które sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej i zawsze cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów Hipolita. Mimo pandemii młodzież miała możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie i pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu. Udział w akcji to także szansa na praktyczną obserwację zależności między wykształceniem a karierą zawodową. Wielu uczniów Zespołu Szkół Technicznych staje się pracownikami firm, tuż po zakończeniu swojej edukacji w szkole, a zdobywanie wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, z pewnością sprzyja rozwojowi interpersonalnemu i zawodowemu. Z ramienia szkoły realizatorami działań byli: Dyrektor Maria Bychawska, oraz nauczyciele: Anna Wyzuj, Cecylia Szarzyńska, Agnieszka Siatecka i Karolina Karolak
2021-04-15T20:34:36+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok