//Postawa godna pochwały

Postawa godna pochwały
Zespół Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie odebrał w minionym tygodniu podziękowania z rąk Prezesa Śremskiego Oddziału Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności podpułkownik dypl. Józefa Żelaznego. Skierował on słowa uznania i podziwu w kierunku Korpusu Kadetów, za wykonanie profesjonalnej musztry paradnej, która uświetniła jubileusz 25lecia związku oraz odznaczenie się patriotyzmem i żołnierską postawą. Na ręce Pani Dyrektor złożono zaś pamiątkowy, uznaniowy medal. Szkoła od zawsze wszczepia w swoją młodzież poczucie przynależności do narodu i ukazuje postawy, które warto naśladować- nie inaczej było i tym razem. ZST dziękuje za uznanie i dołoży wszelkich starań by nadal krzewić i propagować patriotyczne postawy wśród swoich uczniów.

2020-09-29T08:49:08+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok