Pomoc przez duże P

//Pomoc przez duże P
Pomoc przez duże P
 
Zespół Szkół Technicznych nawet na moment nie zwalnia tempa z niesieniem pomocy potrzebującym z naszego powiatu. Społeczność Hipolita i rodzice uczniów przy ogromnym wsparciu państwa Małgorzaty i Jacka Ławniczak, to z pewnością grupa osób, których nazwać można cichymi bohaterami. Przekazują posiłki, wyprowadzają psy osób objętych kwarantanną, produkują przyłbice a w wolnej chwili szyją maseczki. To właśnie te ostatnie przekazano w tym tygodniu w prezencie dla śremskiego szpitala. Nie ma bowiem chyba innego miejsca, które obecnie potrzebuje ich bardziej. Hipolici jak zawsze stanęli na wysokości zadania i tym samym pokazali, że szanują katorżniczą pracę medyków. W tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla Fundacji Redemptoris Missio oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych, którzy dostarczają materiałów niezbędnych do tego by maseczki powstawały.
2020-05-12T09:10:28+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok