//Podpisanie listu intencyjnego o współpracy z Indiana University, Purdue Uniwersity Indianapolis.

Zespół Szkół Technicznych im. H. Cegielskiego w Śremie jest liderem wśród śremskich placówek ponadpodstawowych w prowadzeniu międzynarodowych programów edukacyjnych i ich coroczną realizacją pod postacią wyjazdów młodzieży celem zdobycia europejskiego doświadczenia. W minioną sobotę z Ubedy wróciła grupa uczniów, którzy wzięli udział w zajęciach kulturowo-językowych w ramach projektu POWER- Dziennikarstwo zawsze na czasie. Wraz z zakończeniem ferii do Śremu powróciła także delegacja Starostwa Powiatowego w Śremie i Zespołu Szkół Technicznych w składzie Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Wioleta Jastrząbek, Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Maria Bychawska i wieloletni koordynator projektów Cecylia Szarzyńska, które poleciały do USA celem podpisania listu intencyjnego o współpracy z Indiana University, Purdue Uniwersity Indianapolis. I SIĘ UDAŁO! HIPOLIT TYM SAMYM STAŁ SIĘ JEDYNĄ SZKOŁĄ PONADPODSTAWOWĄ W NASZYM KRAJU MOGĄCĄ POCHWALIĆ SIĘ TEGO TYPU WSPÓŁPRACĄ. Dzięki owocnej współpracy z amerykańskim uniwersytetem uczniowie oraz nauczyciele ZST będą mogli za oceanem zdobywać wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technologii graficznych.

2020-03-04T21:22:15+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok