//Po pierwsze POMAGAĆ!
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w tym ciężkim dla wszystkich nas czasie zdecydowali się nieść pomoc potrzebującym. Wolontariusze – kadeci  nie pozostają bierni wobec potrzeb środowiska ze względu na epidemię i kiedy tylko jest ku temu okazja wspierają swoją osobą. Zarówno rodzice jak i uczniowie  szyją maseczki na potrzeby  śremskiego szpitala,ponadto kadeci za zgodą swoich opiekunów pomagają rozdawać posiłki i leki osobom chorym i seniorom na terenie Śremu. Dobro powraca- tego jesteśmy pewni a Ci młodzi ludzie i ich rodziny zasługują na wielkie brawa bowiem nie każdego młodego człowieka stać na taki gest w dobie czasów kwarantanny i ogólnopolskiej pandemii. W tym miejscu wyrazy podziękowania i uznania należą się: Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych Marii Bychawskiej, koordynatorowi Wolontariatu Małgorzacie Ławniczak i Rodzicom kadetów  za nieustającą życzliwość i troskę oraz za ich zaangażowanie i bezinteresowną pomoc, Więcej takich ludzi a świat stanie się po prostu piękniejszy!
2020-04-14T12:54:50+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok