//„Płyniemy dla Chojraków”

Chojrakowanie jest fajne…

Zespół Szkół Technicznych wielokrotnie swoimi działaniami pokazał, że nie jest  mu obca dewiza: WARTO POMAGAĆ. Mimo iż trwa okres wakacyjny nie było inaczej także i tym razem. Z inicjatywy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej oraz p. Małgorzaty Ławniczak  w miniony weekend młodzież z korpusu kadetów wsparła organizację zakończenia sztafety pływackiej „Płyniemy dla Chojraków”. Pod tym właśnie hasłem odbyła się sztafeta pływacka na dystansie 60 km, w której udział wzięła młodzież w wieku 12 do 16 lat. Celem sztafety było zebranie środków pieniężnych na pomoc dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Kadeci obsługiwali stoisko z akcesoriami wojskowymi oraz dali pokaz musztry paradnej, tym samym pokazując, że mają wielkie serca i że każdy z nas może włożyć małą cegiełkę by zbudować drogę do szczytnego celu!

2021-07-21T13:36:19+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok