Piękno przez duże P

//Piękno przez duże P

Piękno przez duże P

W dniu 23 września bieżącego roku w Zespole Szkół Technicznych zorganizowano warsztaty z Panią Beatą Jurgą z Salonu Kosmetycznego „Studio Uroda” cenionym kosmetologiem i profesjonalistką w swoim fachu. Uczestniczkami spotkania fakultatywnego były uczennice klas wizaż i stylizacja. Pierwsze z cyklu zajęcia dotyczyły skóry twarzy, oraz metod masażu twarzy krok. Zajęcia zawierały także pierwiastki psychologiczne, ponieważ młodzież poznała tajniki i sposoby na to jak traktować klientów aby wybierali salon. który prowadzą. Klasa wizażu i stylizacji to innowacja pedagogiczna realizowana od kilku lat w Zespole Szkół Technicznych, w ramach ciągłego udoskonalania i zapotrzebowaniem rynku od rozpoczętego niedawno roku szkolnego uczniowie wspomnianych klas poszerzają wiedzę także o nowy blok tematyczny- medycynę estetyczną.

2020-09-29T08:49:30+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok