//Piękno nie jedno ma imię…

Piękno nie jedno ma imię…
W ramach doradztwa zawodowego i rozwoju ścieżki kariery w miniony czwartek uczniowie ZST z klasy 1 J- wizaż i stylizacja wzięły udział w spotkaniu warsztatowym z wykwalifikowanym kosmetologiem p. Beatą Jurgą. Podczas spotkania uświadomiono dziewczynom czym różni się praca kosmetyczki od kosmetologa i jak ogromne znaczenie we współczesnym świecie ma wiedza, którą będą one posiadały po ukończeniu szkoły. Spotkanie było także możliwością w zorientowaniu się czym cechuje się  praca wizażysty w praktyce. Okazuje się, że dobrzy kosmetolodzy kształcą się całe życie też samodzielnie ćwicząc oraz zdobywając kolejne certyfikaty a czteroletnie doświadczenie, które uczennice liceum zdobędą to bardzo cenna lekcja, która da im możliwość rozwoju i podjęcia wysokopłatnej pracy w branży, która zdecydowanie jest przyszłościowa.

2020-02-23T10:09:50+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok