//„Piękne są nasze barwy ojczyste..”

„Piękne są nasze barwy ojczyste..”

2 maj, to w kalendarzu każdego Polaka święto flagi, naszego, niezwykle ważnego symbolu narodowego. W tym roku przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych klasy Technik Elektronik (innowacja wojskowa) należący do utworzonego  Korpusu Kadetów wraz z Fundacją  „Pomocna Dłoń”  kierowaną przez p. P. Wawrzyniaka postanowili  uczcić ten szczególny dzień. W ramach obchodów, złożono wiązanki kwiatów na Placu 20 Października w Śremie oraz na rynku w Książu Wielkopolskim. To patriotyczna postawa, pokazująca, że wśród młodzieży nie zaginął jeszcze duch polskości, przywiązanie do tradycji i szacunek wobec symboli narodowych. Brawo dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych!
2020-05-04T08:30:39+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok