//Pasja – to ona niejednokrotnie zmienia świat na lepszy. Ludzie ją posiadający mają marzenia i uparcie dążą do tego by je spełniać! Dlatego Zespół Szkół Technicznych stawia od lat na innowacyjność, kreatywność, współpracę i wspólne działania.
Pasja – to ona niejednokrotnie zmienia świat na lepszy. Ludzie ją posiadający mają marzenia i uparcie dążą do tego by je spełniać! Dlatego Zespół Szkół Technicznych stawia od lat na innowacyjność, kreatywność, współpracę i wspólne działania.
Myśląc o dobrym starcie młodzieży stawiamy w Hipolicie na:
1 EDUKACJĘ – zapewniając wszechstronny rozwój zarówno naszych uczniów, jak również kadry. Otwarte umysły i gotowość do wyzwań to nasza edukacyjna dewiza.
2 KREATYWNOŚĆ – podejmujemy twórcze i innowacyjne działania, nasze horyzonty poszerzamy zarówno na Europę jak również świat – realizując projekty edukacyjne.
3 INTEGRACJA – doskonale wiemy, że nie ma efektów bez wspólnej gry do „tej samej bramki”. Uczymy się wyrozumiałości i cierpliwości, wiemy co to empatia.
4 TOLERANCJA – u nas głoszone hasła przechodzą w czyny. Nie ma lepszych i gorszych – jesteśmy po prostu ekipą z Hipolita, w której szanuje się uczucia, poglądy i wierzenia innych.
5 SZACUNEK – okazujemy go wszystkim bez wyjątku. Pamiętamy, że każdy ma swoją godność.
6 BEZPIECZEŃSTWO – w naszym szkolnym środowisku staramy się je zapewnić każdemu – bez wyjątku.
7 UŚMIECH – dzielimy się nim w salach lekcyjnych i na szkolnym korytarzu. To prezent, który sobie dajemy każdego dnia – zupełnie za darmo.
2024-06-17T17:32:01+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok