//Pani Dyrektor Maria Bychawska odebrała srebrny medalu „Labor Omnia Vincit”.

Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej odebrania srebrnego medalu „Labor Omnia Vincit”. Sukces tym większy, że odznaczenie otrzymała jako jedyny wielkopolski dyrektor szkół ponadpodstawowych.

W czerwcowe, sobotnie przedpołudnie Pani Dyrektor Maria Bychawska uczestniczyła w uroczystości organizowanej przez Towarzystwo Hipolita Cegielskiego, podczas której odebrała srebrny medal „Labor Omnia Vincit” oraz pamiątkowy dyplom. Odznaczenie to, jest uhonorowaniem jej wieloletniego wkładu w rozwój młodzieży i aktywne działanie w środowisku lokalnym i poza nim.
Pani Dyrektor od zawsze propaguje hasła pracy organicznej, szeroko rozumianej charytatywnej pomocy i wieloaspektowego rozwoju. Symboliczny medal jest zatem przypieczętowaniem trudu, jaki Pani Dyrektor Maria Bychawska wkłada w to, by uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie zdobywali wiedzę na najwyższym poziomie, pamiętając przy tym o roli pozytywistycznych haseł, kompetencji społeczno-obywatelskich, patriotyzmie i ważności bycia po prostu dobrym, pomocnym młodym człowiekiem. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor otrzymanej nagrody, na uwagę zasługuje fakt, że była ona jedynym dyrektorem szkoły ponadpodstawowej z naszego województwa, który takową otrzymał!!!
2023-06-27T14:00:42+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok