//Pani Dyrektor Maria Bychawska, wspólnie z Dyrektorem Banku PKO Oddział Śrem Panem Maciejem Fabisiakiem nawiązała współpracę z Akademia Kierowcy ODTJ.

Pani Dyrektor Maria Bychawska, wspólnie z Dyrektorem Banku PKO Oddział Śrem Panem Maciejem Fabisiakiem nawiązała współpracę z Akademia Kierowcy ODTJ , to kolejny krok w stronę innowacyjnych rozwiązań w zakresie zdobywania wiedzy. Działania tym razem skierowane są zwłaszcza w rozwój klas policyjnych oraz technika elektroniki i elektryki. Już za tydzień odbędą się pierwsze spotkania, z wykorzystaniem symulatorów dla przyszłych policjantów, na elektryków zaś czekać będą zajęcia z wykorzystaniem sprzętu motoryzacyjnego i elektromobilności. Już nie możemy się doczekać!

2024-03-21T10:49:39+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok