//Odebrali gratulacje za udział w konkursie historycznym

Odebrali gratulacje za udział w konkursie historycznym

Wielokrotnie pisaliśmy już o sukcesach uczniów Zespołu Szkół Technicznych w konkursach na różnym polu tematycznym. Tym razem Hipolici wzięli udział w konkursie Mistrzowie i patrioci, nad którym patronat objął Andrzej Duda. Celem konkursu było upamiętnienie polskich sportowców zasłużonych w czasie IIgiej wojny światowej. Uczniowie ZST – Joanna Trawińska i Mateusz Fludra otrzymali wyróżnienie i w miniony piątek z rąk Pani Dyrektor Marii Bychawskiej odebrali listy gratulacyjne podpisane przez prezydenta oraz nagrodę rzeczową pod postacią gry edukacyjnej. Gratulujemy wyróżnionym i cieszymy się, że jest jeszcze młodzież, która przywiązuje wagę do historii. Opiekunami konkursowymi były nauczycielki WOS-u p. K. Karolak i K. Jagodzińska.

2019-12-17T08:47:19+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok