Odebrali gratulacje za udział w konkursie historycznym

//Odebrali gratulacje za udział w konkursie historycznym

Odebrali gratulacje za udział w konkursie historycznym

Wielokrotnie pisaliśmy już o sukcesach uczniów Zespołu Szkół Technicznych w konkursach na różnym polu tematycznym. Tym razem Hipolici wzięli udział w konkursie Mistrzowie i patrioci, nad którym patronat objął Andrzej Duda. Celem konkursu było upamiętnienie polskich sportowców zasłużonych w czasie IIgiej wojny światowej. Uczniowie ZST – Joanna Trawińska i Mateusz Fludra otrzymali wyróżnienie i w miniony piątek z rąk Pani Dyrektor Marii Bychawskiej odebrali listy gratulacyjne podpisane przez prezydenta oraz nagrodę rzeczową pod postacią gry edukacyjnej. Gratulujemy wyróżnionym i cieszymy się, że jest jeszcze młodzież, która przywiązuje wagę do historii. Opiekunami konkursowymi były nauczycielki WOS-u p. K. Karolak i K. Jagodzińska.

2019-12-17T08:47:19+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok