//Obchody Święta Policji w Śremie
W związku z obchodami Święta Policji a także 60-lecia powstania Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie reprezentanci Szkoły – klasa 2f wzięła udział w awansach funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Podczas święta została doceniona codzienna praca i wysiłek naszych śremskich funkcjonariuszy a także pracowników cywilnych.
W związku z realizowaną innowacją pedagogiczną jak również wprowadzeniem innowacji pedagogicznej – edukacja policyjna młodzież Zespołu Szkół Technicznych otrzymała z rąk Komendanta Powiatowej Policji w Śremie Pana inspektora Sławomira Jądrzaka oraz Dyrektor Szkoły Pani Marii Bychawskiej akty mianowania na wyższe stopnie.
Po uroczystości uczniowie spotkali się z funkcjonariuszami policji którzy opowiedzieli o najnowszych nabytkach sprzętowych – motocyklach, które można spotkać na naszych powiatowych drogach.
2023-09-11T13:14:29+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok