//Obchody 40-lecia Zjazdu Zjednoczeniowego i powstania NSZZ RI „Solidarność”

Dzisiejszy dzień zapisze się jako ważna data zarówno dla Korpusu Kadetów jak również całego Zespołu Szkół Technicznych. Delegacja uczestniczyła we mszy świętej w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Poznaniu z okazji obchodów 40-lecia Zjazdu Zjednoczeniowego i powstania NSZZ RI „Solidarność” Pod pomnikiem Ofiar Poznańskiego Czerwca ‘56 młodzież pełniła wartę. W miejscu tym kwiaty złożyli: wojewoda wielkopolski Michał Zieliński oraz wicestarosta Śremski Piotr Ruta, Dyrektor szkoły Maria Bychawska i Komendant Straży Miejskiej Marian Goliński. Uroczystość zakończył profesjonalny pokaz musztry paradnej kadetów Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie przyjęty gromkimi brawami przez wszystkich zgromadzonych.

 

2021-06-14T10:59:39+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok