Niecodzienny prezent od Świętego Mikołaja 

//Niecodzienny prezent od Świętego Mikołaja 

Spośród ponad 156 zgłoszeń, z całej Polski, które wzięły udział w konkursie „Wymyśl kwalifikację” był również Zespół Szkół Technicznych. W minionym tygodniu szkoła odebrała informację, że znalazła się w gronie zwycięzców. Celem konkursu było zachęcanie dzieci i młodzieży do potwierdzenia swoich umiejętności, zdobywania nowych kwalifikacji oraz popularyzacja Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Jury doceniło pomysłowość uczennicy klasy technik grafiki i poligrafii cyfrowej- Hanny Siateckiej, która przygotowała opis kwalifikacji Hipo-edytor i zaprojektowała do niej logo. Ma to na celu wzrost zainteresowania dziennikarstwem wśród młodzieży a jednocześnie wpłynąć na to, że uczniowie połączą ze sobą teorię i praktykę zarówno z zakresu grafiki, fotografii jak również kompetencji językowych. Gratulujemy zwycięzca uczennicy oraz opiekunom- Pani Karolak i Pani Siateckiej.

WY:MYŚl KWALIFIKACJĘ. Znamy zwycięzców konkursu

 

2021-12-20T12:02:07+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok