//Niech na zawsze powiewa ONA- nasza biało-czerwona
Niech na zawsze powiewa ONA- nasza biało-czerwona🇵🇱🇵🇱🇵🇱
11.11.2023r. to dzień, w którym wszyscy Polacy świętują odzyskanie niepodległości. Nie inaczej było także w naszym mieście, w uroczystościach udział wzięła także Pani Dyrektor Maria Bychawska wraz z młodzieżą Korpusu Kadetów ZST, pod dowództwem Bartosza Chaliła. To niezwykle ważne święto państwowe rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele Garnizonowym, następnie wszyscy zgromadzeni udali się na cmentarz, gdzie złożono wiązanki i modlono się w intencji poległych. Później ulicami miasta miał miejsce uroczysty przemarsz na Plac 20 Października w Śremie, tam wspólne odśpiewano Mazurek Dąbrowskiego, niech jego słowa i przekaz wybrzmiewają w nas każdego dnia!
2023-11-15T18:56:08+01:00
This website uses cookies and third party services. Ok