//„Nauka to czary, które naprawdę działają”
„Nauka to czary, które naprawdę działają”
Dzięki współpracy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej z władzami Akademii Kaliskiej uczniowie pierwszej i drugiej klasy – pielęgniarsko-medycznej Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych na terenie akademii.
Przeniesienie się ze szkolnych pracowni do sal na wydziale pielęgniarskim i lekarskim pozwoliło uczniom zapoznać się ze specyfiką pracy w przyszłym zawodzie, poznać przedsmak studiowania na uczelniach medycznych a także umożliwiło uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Młodzież wraz z opiekunami – Panią Marzeną Rusiak i Panią Anną Andrzejczak, miała także możliwość poznania innowacyjnie wyposażonych pracowni dydaktycznych. To już kolejny wyjazd zorganizowany dla młodzieży klasy pielęgniarsko-medycznej przez Panią Dyrektor Marię Bychawską, pierwszy odbył się tuż przed wakacjami. Dziękujemy Akademii Kaliskiej za bardzo miłe przyjęcie!
2023-09-19T12:17:09+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok