//Nasi Wolontariusze przygotowują się do świąt, ale nie zapominają o niesieniu pomocy.

Nasi Wolontariusze przygotowują się do świąt, ale nie zapominają o niesieniu pomocy. W niedzielne, grudniowe popołudnie pracowali w pocie czoła podczas Koncertu Świątecznego na Nowym Targowisku. Była to inicjatywa charytatywna, którą rozpoczęło niespodziewane pojawienie się Św. Mikołaja- który dosłownie spadł z nieba, następnie muzyka w wykonaniu śremskich wokalistów przeniosła nas do świata kolęd i pastorałek. Symboliczne było także przekazanie betlejemskiego światła. Wolontariusze dbali o to, by każdemu z uczestników „osłodzić ” niedzielne popołudnie. Rozdawali cukierki i pomagali w kawiarence. Dziękujemy Pani Siateckiej i młodzieży (Jakub Brylewski, Marek Bychawski, Olek Wesołek, Wiktoria Kujawa, Kasia Konieczna, Hania Siatecka, Karol Sobkowiak, Janicka Klaudia, Wojtkowska Jagoda, Konatkowska Marta) która poświęciła swój czas by ofiarować uśmiech innym.

2023-12-18T09:28:29+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok