//„Mistrzowie w drodze”

W dniu 15 października uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Technicznych zostały zaproszone na spotkanie profilaktyczne ze
st.asp. Izabela Czerwińską – przedstawicielem WRD KWP w Poznaniu oraz asp.szt.Krzysztofem Tomaszewskim – osobą zajmującą się szerzeniem tematyki bezpieczeństwa i profilaktyką z WP KPP w Śremie. Wszystko to miało miejsce dzięki wieloletniej współpracy Dyrektor Marii Bychawskiej z służbami mundurowymi. Spotkanie odbyło się w związku z programem realizowanym przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Grupę Lotos. Celem jest wsparcie młodych kierowców, którzy rozpoczęli dopiero swoją historię z prawem jazdy. Zaproszeni goście mieli na celu zwiększyć świadomość odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa kiedy są uczestnikami ruchu a także co zrobić i jak działać by cały czas pogłębiać umiejętności prowadzenia samochodu. Tego typu lekcje są bardzo ważne, ponieważ jak wiemy niestety coroczna liczba wypadków na drogach jest bardzo wysoka, stąd tak istotne jest zapobieganie niebezpieczeństwom jakie czyhają na kierowców i pieszych.

 

2021-10-15T15:17:41+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok