//Miłość wisi w powietrzu….

Miłość wisi w powietrzu…. W Zespole Szkół Technicznych zawitał walentynkowy nastrój, niestety nasi uczniowie jeszcze za ekranami komputerów, jednak nie przeszkodziło to nam w przygotowaniu kilku niespodzianek z walentynkowym nastrojem w tle. Uczniowie wzięli udział w projekcie kubka dla swojej drugiej połówki. W dniu dzisiejszym 5 zwycięskich projektów znalazło się na kubkach, które każdy może wręczyć swojej Walentynce lub Walentemu. Oprócz tego każdy uczeń ma możliwość sprawdzić się w konkursie ” Czy znasz literackie pary”- zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy pięknego popołudnia w otoczeniu miłości!!

2022-02-18T09:17:19+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok