//maturzyści wzięli udział w spotkaniu z Rektorem i przedstawicielami Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu

W poniedziałkowe przedpołudnie tegoroczni maturzyści wzięli udział w spotkaniu z Rektorem i przedstawicielami Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Celem nadrzędnym spotkania było zapoznanie młodzieży z oferta proponowaną przez szkołę. Wykładowcy oraz studenci wymienili walory uczelni, zaprezentowali możliwe do wyboru kierunki oraz dokładnie omówili jak wygląda studenckie życie wszystkich tych, którzy wybrali się właśnie do tej szkoły. Dziękujemy za przybycie i ciekawe spotkanie w ramach doradztwa zawodowego.

2022-03-31T11:42:16+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok