//Lato, lato, lato czeka…
Lato, lato, lato czeka…
Nie ukrywajmy dzisiaj jest z pewnością ulubiony dzień wszystkich uczniów odbiór świadectw, a co za tym idzie, pierwszy dzień wyczekiwanego odpoczynku. Z tej okazji na boisku szkolnym ZST o godzinie 9:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Maria Bychawska przywitała grono pedagogiczne i uczniów, podsumowała minione owocne dla szkoły 10 miesięcy i oczywiście życzyła wszystkim odpoczynku oraz czasu na realizację podróżniczych marzeń i pasji. Następnie z rąk Pani Dyrektor świadectwa z paskiem odebrali wyróżnieni uczniowie. Uwagę zwrócono również na tych, którzy zaangażowali się w życie szkoły, nieśli bezinteresowną pomoc, nie licząc przy tym czasu bardzo cieszymy się, że była to naprawdę spora grupa, gdyż świadczy to o tym, że Hipolici otwierają swoje serca na potrzeby innych. Czas zakończenia roku to moment podsumowań, nie zabrakło zatem wyróżnień dla uczniów, którzy odnosili sukcesy w konkursach czy olimpiadach oraz realizowali językowe projekty.
W Hipolicie słychać było dzisiaj wakacyjne rytmy, na niebie świeciło słońce i wybrzmiał ostatni dzwonek – chwilo trwaj !!!!!
2024-07-04T15:11:41+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok