//Kwiecień nazywany jest miesiącem zdrowia.

Kwiecień nazywany jest miesiącem zdrowia, dlatego cała społeczność szkolna (Uczniowie, Nauczyciele ale także Rodzice, młodsze lub starsze Rodzeństwo i wszyscy Domownicy) została zaproszona do wzięcia udziału w Pięciodniowym Wyzwaniu Zdrowego Stylu Życia, które trwało w dniach 19. –  23. kwiecień.

W ciągu pięciu dni, były wysyłane na edziennik wiadomości z zadaniem do wykonania. Codziennie coś innego. Na wykonanie wyzwania uczniowie mieli czas od godz. 7.45 do 24.00 w dniu, w którym wyzwanie zostało rzucone. Potwierdzeniem uczestnictwa w danym dniu, był nagrany filmik lub wykonane zdjęcie.

W pierwszym dniu należało wykonać 10 przysiadów w 3 seriach oraz zapoznać się z prezentacją. W drugim dniu uczestnicy przygotowywali owocowy posiłek oraz rozwiązywali quiz. W trzecim dniu zadanie polegało na zatańczeniu do przesłanej choreografii. W czwartym dniu należało przyrządzić danie z warzywami, a w piątym dniu wykonać 10 pajacyków w 2 seriach oraz wziąć udział w grze.

Wszystkim Uczestnikom gratuluję wykonanych zadań i zapraszam do obejrzenia filmiku z przeprowadzonej akcji.

 

Karolina Małyga

2021-05-31T13:43:51+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok