//Ku chwale ojczyzny!

Ku chwale ojczyzny!

Uczniowie , dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych po raz kolejny wzięli udział w kształtowaniu postaw obywatelskich. Długi majowy weekend był dla nich doskonałą okazją nie tylko do odpoczynku, ale przede wszystkim do krzewienia patriotyzmu. Uczniowie klas wojskowych z racji tego wzięli udział w Święcie Flagi obchodzonym 2 maja w Nochowie, zaprezentowali tam; wszystkim zgromadzonym gościom, musztrę paradną. 3 maja zaś uczcili kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji RP, poczet sztandarowy udał się w tym celu na uroczystości obchodzone w Kościele Garnizonowym. To niesamowicie ważne by młodzi ludzie nie zapominali o historii własnego kraju, dlatego gratulujemy postawy!

2019-05-15T11:27:29+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok