//Kto nie mógł z nami być w sobotnie przedpołudnie?

Kto nie mógł z nami być w sobotnie przedpołudnie?
W ostatnią, marcową sobotę otworzyliśmy hipolitowe drzwi dla wszystkich przyszłych absolwentów klas ósmych. Od samego rana, każdy kto przekroczył próg szkoły miał szansę przenieść się na chwilę w graficzny świat, zapoznać bliżej z pracą geodety czy elektronika, zasmakować pracy wizażystek czy na zapoznać się z ofertą klas mundurowych, znalazło się także coś dla miłośników fotografii i dla tych, którzy uwielbiają nieść bezinteresowną pomoc najbardziej potrzebującym i marzą o pracy w służbie zdrowia. Nie zabrakło także projektowego stoiska, na którym było można zobaczyć fotorelacje z przeszłych wyjazdów na hiszpańskie praktyki a także dowiedzieć się, co należy zrobić, bo wziąć udział w tych przyszłych? Wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt lekcyjne sale czekały na gości, każdy z nich mógł wziąć udział w zorganizowanych zajęciach otwartych z różnych przedmiotów a także porozmawiać z panią dyrektor Marią Bychawską ,młodzieżą i nauczycielami o tym jak wygląda szkolna rzeczywistość w Zespole Szkół Technicznych i co wyróżnia poszczególne kierunki oferowane przez szkołę. Wszystko uświetnione było przez precyzyjnie wykonane musztry. Cóż- kto nie był niech żałuje! Jednak nic strasznego- od września każdy może się stać częścią naszej zgranej i gotowej do zdobywania wiedzy i wymarzonego zawodu ekipy!

2022-04-12T13:39:26+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok