//Korpus Kadetów – Boże Ciało

3 czerwca to w tym roku data zaznaczona na czerwono, to właśnie dzisiaj bowiem obchodzone jest ważne dla wszystkich chrześcijan święto Bożego Ciała. Jak nakazuje tradycja na ulice miast wychodzą wówczas wierni, by skupić się na wspólnej modlitwie i radosnym śpiewie, a wszystko to w otoczeniu kwiatów nie inaczej było również w Śremie. Po raz kolejny uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w tym wydarzeniu, młodzież w reprezentacyjnych strojach i z honorową postawą niosła obraz tym samym oddając swoje poszanowanie do tradycji i obyczajów oraz kształtując obywatelską postawę.

2021-06-05T15:05:11+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok