//Konkurs czytelniczo – fotograficzny # cojaczytam, # wolnelektury

W Zespole Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie odbył się konkurs czytelniczo – fotograficzny pt. „Co ja czytam”. Konkurs skierowany był do uczniów klas o profilu fototechnik. Celem konkursu było:
– popularyzowanie czytelnictwa wśród młodzieży,
– promowanie książek zakupionych w ramach NPRC.
– doskonalenie technik fotografii.
Wyróżniono następujące osoby; Olga Romaszewska, Grajek Sandra, Julia Kowalska.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!!!
Wystawę prac można obejrzeć w gablocie przy pokoju nauczycielskim.

Uczniowie z klasy II B o profilu technik cyfrowych procesów graficznych przygotowali plakaty z użyciem hasztagów  #cojaczytam, #wolnelektury, w celu promocji i rozwoju czytelnictwa w szkole. Wystawę prac można obejrzeć w bibliotece szkolnej.

2018-11-27T08:24:12+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok