Klasy policyjne z Zespołu Szkół Technicznych im Hipolita Cegielskiego w Śremie obchodzą Święto Flagi.

//Klasy policyjne z Zespołu Szkół Technicznych im Hipolita Cegielskiego w Śremie obchodzą Święto Flagi.
Jeszcze Polska nie zginęła…..
Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony jest właśnie dzisiaj-2 maja. Co roku tego dnia Pani Dyrektor Maria Bychawska, młodzież ZST i grono pedagogiczne, chcąc docenić wartość narodowych symboli wspólnie śpiewa Mazurka Dąbrowskiego w towarzystwie biało-czerwonego płótna, mającego dla wszystkich Polaków wartość sentymentalną. Nie inaczej było i w tym roku. Zapraszamy wszystkich do fotorelacji poniżej i dziękujemy Panu Komendantowi Śremskiej Policji – Sławomirowi Jądrzakowi, za obecność podczas naszej lekcji obywatelskich postaw.
2022-05-02T10:49:18+00:00
This website uses cookies and third party services. Ok