//Każdy stypendysta może być następny!
Każdy stypendysta może być następny!
Kolejny rok szkolny, to kolejna szansa na to by wziąć udział w rekrutacji do stażu w USA. Drodzy Hipolici- miejcie to na uwadze już teraz. Tymczasem nadal trwają intensywne przygotowania naszych stypendystów do wylotu. W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor spotkała się z rodzicami, uczniami oraz opiekunami grupy wylatującej niebawem do USA. Wszystko trzeba bowiem dopiąć na przysłowiowy ostatni guzik- jesteśmy już gotowi!

Kiedy uczniowie z Wielkopolski będą korzystać z zimowego odpoczynku, stypendyści Zespołu Szkół Technicznych wyruszą na przygodę życia do USA. Teraz trwa gorący czas przygotowań, w dniu dzisiejszym miejsca miały zajęcia kulturowe, podczas których młodzież miała szansę poznać kulturę i zwyczaje jakie panują w kraju przyjmującym. Czas zacząć pakować walizki, by następnie ruszyć w bardzo długą trasę- lot do spełnienia marzeń.🇱🇷🇱🇷

2024-02-08T12:06:00+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok