//Jest akcja -potrzebna reakcja. Na efekty inicjatywy nie było trzeba długo czekać.

Dyrekcja , grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, zaprzyjaźnione firmy, a także uczniowie wraz z rodzicami zorganizowali na terenie Zespołu Szkół Technicznych charytatywną zbiórkę dla Śremskiego Szpitala. Zaczęli działać pod hasłem : Jest akcja -potrzebna reakcja. Na efekty inicjatywy nie było trzeba długo czekać. Puste kartony w mgnieniu oka zapełniały butelki z wodą, suchym prowiantem, środkami higienicznymi i toaletowymi. Otwarte szeroko serca społeczności Hipolita spowodowały, że cegiełki z pomocą trafiły do potrzebujących pacjentów naszego szpitala. Warto pomagać, nie tylko od święta! Akcję wsparły: DINO Nochowo, Firma Proxicom oraz Sklep drogeryjno-przemysłowy Zofia Gryger- dziękujemy w imieniu potrzebujących!

 

2020-12-11T17:17:03+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok