//Jedyna w swoim rodzaju POLKSO-AMERYKAŃSKA współpraca!
Jedyna w swoim rodzaju POLKSO-AMERYKAŃSKA współpraca!
Pani Dyrektor Maria Bychawska jest doświadczoną, wieloletnią autorką międzynarodowych projektów, dzięki którym nawiązała współpracę z wieloma firmami i uczelniami zagranicznymi, co skutkuje tym, że młodzież i nauczyciele z Zespołu Szkół Technicznych mogą zdobywać doświadczenie i poszerzać swoje kompetencje na arenie międzynarodowej. Po Hiszpanii i Niemczech nadszedł czas na ….Amerykę! Wszystko to dzięki nawiązaniu współpracy ZST i podpisaniu umowy przez Starostę Śremskiego P. Zenona Jahns z Dr. Mark W. Bannatyne Mot Community College Flont Michigan-uczelnią będącą kompilacją niesamowitych zasobów dla wszystkich obecnych i przyszłych studentów, która może pochwalić się niezwykłym zapleczem umożliwiającym zdobywanie młodym ludziom wysokich stopni naukowych. Mimo trwających wakacji, Pani Dyrektor Bychawska spotkała się z dziekanem wspomnianej uczelni , w którym uczestniczyła także Pani Agnieszka Piekarzewska od lat związana z Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu doświadczona w organizacji zagranicznych praktyk dla studentów. Była rozmowa o współpracy, wymiana poglądów i doświadczeń a także mówiono o planach na przyszłość, które zdają się nie być bardzo odległe…. Może już niebawem przeczytamy o tym, że miasto Flint w stanie Michigan wcale nie jest tak odległe jak zdaje się pokazywać kalkulator kilometrów?
2022-07-18T20:43:46+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok