//Integracja, integracja, integracja….
Integracja, integracja, integracja….
Integracyjny wieczorek klas pierwszych, to już niejako tradycja wpisana w kalendarz wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych. W dniu dzisiejszym równo o godzinie 18 rozpoczęły się spotkania młodzieży z Panią Dyrektor Maria Bychawską oraz wychowawcami. Na początku, wszystkie klasy zgromadziły się w jednym miejscu by uczestniczyć w prezentacji zawodów pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy jednocześnie są pracodawcami lub pracownikami firm kierunkowo powiązanych z nauczanym zawodem: Joannie Kosmalskiej, Agnieszce Siateckiej, Hubertowi Marciniakowi, Mariuszowi Hanke. Hipolici nigdy nie zapominają o bezpieczeństwie, dlatego wzięli udział w pokazie pierwszej pomocy przygotowanym przez uczniów klas mundurowych: J. Banaszaka i J. Szulca oraz pokazie strażackim przygotowanym pod kierunkiem Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Śremie mł. bryg. Tomasza Kierzka. Po części pokazowej przyszedł czas na wspólna zabawę i sprawdzenie zdobytej wiedzy podczas testu pierwszej pomocy, każda klasa miała również szansę odkryć swoją „artystyczną duszę” podczas przygotowania plakatów tematycznie związanych z propagowaniem czytelnictwa. Później wszyscy zjedli kolację we włoskim stylu, a by spalić nadmiar kalorii kolejnym etapem wieczorku była dyskoteka. Dziękujemy z tego miejsca Markowi, Kacprowi i Olkowi za oprawę techniczną dzisiejszej nocki. Nieodzownym towarzyszem integracji w Hipolicie były: uśmiech i wspólnie spędzony czas, a to jest chyba najważniejsze? Szczególne podziękowania dla Pani Dyrektor oraz przedstawiciela Rady Rodziców Pani Marty Kolińskiej, oraz nauczycielom dbającym o bezpieczeństwo:
Leszkowi Jankowiakowi, Katarzynie Porolniczak, Tomaszowi Kierzkowi, Sławomirowi Jądrzakowi, Annie Wyzuj, Magdalenie Musielak, Aleksandrze Banachowskiej, Annie Andrzejczak, Kindze Jagodzińskiej, Tomaszowi Matyjewicz, Bartłomiejowi Chalił, Joannie Walkowiak.
2023-10-02T12:35:05+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok