//III Turniej Szachowy o Puchar Starosty

Zespół Szkół Technicznych im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W ŚREMIE, kolejny raz stał gospodarzem Turnieju Szachowego o Puchar Starosty Śremskiego. To już 3 edycja; zainicjowanego przez Panią Dyrektor Marię Bychawską i Pana Piotra Hoffmana, zmagania o o tytuł najlepszej drużyny szachowej. W tym roku na przysłowiowym pudle uplasowali się kolejno: Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół Katolickich. W zaciekłej rywalizacji udział wzięły także szkoły ze Zbrudzewa i Masłowa. Każdy uczestnik i opiekun otrzymał upominki. Podziękowano również Panu Piotrowi Hoffmanowi, z którym szkoła od wielu lat owocnie współpracuje przy odkrywaniu szachowych pasji i talentów młodzieży.

2024-06-07T15:27:00+02:00
This website uses cookies and third party services. Ok