//Igrzyska Sportowo- Kulturalne 50+ pod nazwą Senioriada

Igrzyska Sportowo- Kulturalne 50+ pod nazwą Senioriada – odbywają się już poraz 8. Gospodarzem zabawy jest Gajówka w Zbrudzewie, która na swoim terenie zorganizowała w dniu dzisiejszym biesiadę dla seniorów ,połączoną z rywalizacją sportową. Niezawodna ekipa wolontariuszy i członków Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie poraz kolejny towarzyszyła seniorom, pomagając zorganizować sportowe zawody. Dzięki wieloletniej współpracy Pani Dyrektor Marii Bychawskiej ze śremskim Klubem Relax młodzież wspiera działania kulturalne i integracyjne. Wszystko to w ramach nawiązania międzypokoleniowego dialogu, który jest niezwykle ważny. Była muzyka, był uśmiech a wszyscy byli zwycięzcami , bo tak gdzie jest dobra zabawa nie ma miejsca na przegranych. Seniorzy podziękowali młodzieży, Pani Dyrektor Marii Bychawskiej oraz opiekunom Pani Annie Andrzejczak, Karolinie Karolak i Karolinie Małydze za wspólnie spędzony czas a My obiecaliśmy, że za rok spotkamy się znów!

2022-06-24T09:39:22+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok