//Idź po zdrowie z Hipolitem

Idź po zdrowie z Hipolitem

z dowolną aplikacją na telefon

 

Hasłem przewodnim tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia jest Nasza planeta, nasze zdrowie.

W środku pandemii, zanieczyszczonej planety, nasilających się chorób, takich jak nowotwory, astma, choroby serca,  Światowa Organizacja Zdrowia pragnie skupić uwagę wszystkich ludzi na działaniach niezbędnych do utrzymania zdrowia ich oraz planety, a także wspierać ruch na rzecz tworzenia społeczeństw skupionych na dążeniu do poprawy swojego zdrowia.

WHO szacuje, że każdego roku ponad 13 milionów zgonów na całym świecie jest spowodowanych czynnikami środowiskowymi, których można uniknąć. Jest to także związane z kryzysem klimatycznym, który jest największym zagrożeniem dla zdrowia ludzkości. Kryzys klimatyczny to także kryzys zdrowotny.

Dlatego zadbaj o zdrowie! Podejmij wyzwanie! Idź po zdrowie z Hipolitem 7.04.2022 – 10.04.2022 korzystając z dowolnej aplikacji na telefon dystans minimum 2 km, a zrzut ekranu wyślij do 10.04.2022 pod adres: karolina.malyga@zst.srem.pl Trzy najciekawsze kształty trasy zostaną nagrodzone.

Więcej informacji:

https://www.who.int/campaigns/world-health-day/2022#

https://www.youtube.com/watch?v=9HV4hkX5NxI

https://www.youtube.com/watch?v=bi5wM1S1W4A

2022-04-07T10:32:25+02:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok