//I miejsce w konkursie Frse Selfie+ POWER
I miejsce w konkursie Frse Selfie+ POWER
 
Prestiżowa nagroda w rękach ZST
W miniony wtorek dyrektor Maria Bychawska oraz zespół projektowy Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie wziął udział w gali wręczenia nagród w konkursie Selfi+, która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szkoła zajęła w nim I miejsce, co jest ogromnym sukcesem gdyż zgłoszone zostały 262 prace. Zwycięstwo odniesiono w kategorii: Europejskie wartości w moim projekcie. Zdjęcie, które zachwyciło jury to ukazanie w jednym ujęciu w jaki sposób wiedzę na zagranicznych praktykach zdobywa młodzież Hipolita. Platforma Selfi+ to miejsce stworzone specjalnie dla beneficjentów takich programów jak Erasmus+ czy Power, które ZST realizuje od lat. Koordynatorem konkursowym była p. Cecylia Szarzyńska-Gratulujemy!!

 

 

 

2020-01-13T09:30:43+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok