//HIPOLIT świętuje „Dzień Kobiet” z przedszkolakami

HIPOLIT świętuje „Dzień Kobiet” z przedszkolakami

8 marca 2022r. uczennice Zespołu Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego, z klasy IIE (wizaż i stylizacja) odwiedziły przedszkolaki ze „Słonecznej Gromady”. W związku z marcowym świętem, starsze koleżanki przeprowadziły warsztaty dla maluchów, podczas których małe kobietki mogły poczuć się jak w salonie kosmetycznym. Spod rąk zdolnych wizażystek „wyszły” piękne fryzury, błyszczące makijaże i różnokolorowe paznokcie. Co najważniejsze – wszystkim towarzyszył uśmiech i nastrój zabawy. Poczuć się jak dama, to w każdym wieku – super sprawa! Pani Dyrektor Maria Bychawska, opiekun grupy Pani Beata Tyrakowska-Wąsik oraz dziewczyny otrzymały miłe słowa podziękowań od Grona Pedagogicznego przedszkola oraz pachnące upominki od małych mężczyzn.

2022-03-09T14:17:25+01:00

Informacje kontaktowe

ul. Stanisława Staszica 3,
63-100 Śrem

Phone: 61 28 37 635

Ostatnie wpisy

Powered by FRESHgroup
Agnieszka Siatecka
This website uses cookies and third party services. Ok